Studie a projekt zdarma

Studie rodinného domu a projektová dokumentace zdarma

Abyste se mohli s vaším vysněným domem dokonale seznámit a začít plánovat jeho výstavbu a zařízení, vypracujeme vám studie rodinného domu zcela zdarma. Ve studii najdete podrobné výkresy půdorysů, pohledy a technickou zprávu - to vše v rozsahu potřebném k vyřízení územního rozhodnutí. Spolu s dokumentací od nás dostanete i praktický pořadač, do kterého si můžete postupně ukládat vše, co s vaší budoucí stavbou souvisí.

S CANABOU bude vaše cesta k vlastnímu bydlení snadnější.

CANABA odkoupí Váš projekt a zpracuje ZDARMA nový!

Společnost CANABA reaguje na složitou situaci mnoha stavebníků, kteří si zakoupili individuální nebo katalogový projekt rodinného domu a dostali se při snaze o realizaci domu do slepé uličky. Zejména z důvodu, že je projekt obtížně realizovatelný, má vážné chyby nebo není za předpokládanou cenu vůbec realizovatelný.

CANABA proto nabízí odkup takového cizího projektu rodinného domu za částku až 20000 Kč. K tomu Vám zpracujeme ZDARMA nejen studie Vámi vybraného domu, ale při realizaci ZDARMA i kompletní projektovou dokumentaci rodinného domu.

Čtyři tisíce realizovaných domů v ČR, SR i v Německu jsou pro Vás zárukou, že to, co nabízíme i splníme. CANABA totiž projektuje, vyrábí i finálně realizuje a nese tak zodpovědnost za celý proces tvorby domu, na rozdíl od samostatných projektantů či prodejců katalogových projektů. Navíc smluvně garantujeme termín dokončení i pevnou cenu.

S CANABOU zkrátka získáváte jistotu i pohodlí na celý život.