Nejlepší investice

Ušetřete s Canabou

Vlastní dům představuje v dnešní době nejjistější investici, která zajistí vaší rodině nejen bezpečné a příjemné bydlení, ale zbaví vás i starosti o budoucnost. Kromě pořizovací ceny je ovšem důležité srovnávat i náklady související s výstavbou na první pohled jen okrajově, ale mohou v časovém výhledu zvýšit či snížit vaše celkové náklady na bydlení o statisíce korun.

Podtrženo sečteno, rodinné domy CANABA jsou bezesporu nejefektivnější, nejlevnější a nejjistější cestou k vlastnímu bydlení.

Úspora díky rychlosti výstavby

  • S domy CANABA, které se staví 3 - 6 měsíců, ušetříte oproti konkurenčním stavbám minimálně 6 měsíců a tedy nejen čas, ale i desetitisíce korun na nájmu a další desetitisíce uspoříte díky rychlému čerpání hypotéky na jinak ušlých úrocích.

Úspora díky unikátnímu konstrukčnímu systému

  • Masivní konstrukční systém umožňuje díky subtilnosti stěn ušetřit na stejné zastavěné ploše cca 10 % plochy oproti konkurenčním systémům, tzn. 1 pokoj navíc ZDARMA. Při běžné ceně 16 000 Kč/m² šetříte rázem min. 160 000 Kč.

Úspora díky nejnižším provozním nákladům

  • Díky velmi nízkým nákladům na vytápění daným vynikajícími tepelněizolačními i tepelněakumulačními vlastnostmi šetříte oproti konkurenci další tisíce korun ročně. Téměř neomezená životnost fasády vám šetří desetitisíce korun ročně za údržbu.

Úspora díky vysoké kvalitě a garancím

  • Vysoká kvalita výroby i všech užitých komponentů vám šetří vaše peníze na léta dopředu. Garance pevné ceny vám dává záruku, že nezaplatíte při výstavbě ani o korunu více. Sedmnáctiletá tradice je navíc jistotou pro vaše finance.

Počítejte proto s CANABOU

Přičtete-li k nízké základní ceně úspory dané moderní technologií, dojdete k závěru, že rodinné domy CANABA jsou bezesporu nejefektivnější, nejlevnější a nejjistější cestou k vlastnímu bydlení.