9.ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA

28.06.2013 15:32

Soutěž Nejhezčí zahrada 2013

27.06.2013

Ilustrační foto

Společnost CANABA vyhlašuje již devátý ročník soutěže Nejhezčí zahrada s domem CANABA. Zašlete snímky Vaší zahrady a vyhrajte třídenní zájezd do Holandska na proslulé Slavnosti květin!

Chcete-li se soutěže zúčastnit, pořiďte snímek či sérii snímků (max. 5 ks) své zahrady, kde jednu z ústředních rolí hraje i rodinný dům CANABA a zašlete nám je do 31. 7. 2013. Zasílat můžete buď klasické fotografie ve formátu 10×15 cm poštou v obálce s označením ZAHRADA na adresu:


CANABA a.s., Štětkova 1001/5, Praha 4, 140 00,


anebo elektronické snímky ve formátu JPEG s rozlišením min. 2Mpx na e-mailovou adresu zahrada@ca­naba.cz . Vždy, prosím, uveďte své jméno, adresu, telefon a případně i e-mail, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat. Víme, že zahrada je koníčkem na celý život, že se stále mění, a proto uvítáme fotografie nejen od „nováčků“, ale i od „zkušených zahradníků“, kteří se této soutěže účastnili již v minulých letech.

Komise složená ze zástupců vedení společnosti vybere do 31. 8. 2013 ví­těze, který získá třídenní zájezd do Holandska od cestovní kanceláře FIRO-tour, a to na velmi oblíbené a navštěvované Slav­nosti květin. Vítězná zahrada bude následně rovněž profesionálně zdokumentována a snímky zveřejněny v novém katalogu CANABA LIFESTYLE 2014, který právě připravujeme.

Těšíme se na Vaše fotografie, vždyť třeba právě Vaše zahrada může být ta nejkrásnější.

Vaše CANABA